whatsapp

sepet ()

whatsapp
  • tesbih bakım spreyi 500 ml

tesbih bakım spreyi 500 ml - Tornatürk

286 kez görüntülendi
Fiyat: 85,00 TL
USD Fiyat: 4,72 USD
ADET:

Börfh Tesbih Bakım Spreyi 500ml

öncelikle çizilmiş renki matlaşmış tesbihin üzerine spreyi sıkınız, sonra bezle yuvalayınız. paketin üzerinde talimatlara uyunuz.tesbihinizdeki kötü kokularıda temizler.

  • BÖRFH DÜNYADA İLK ve TEK BESLEYİCİ ve PARLATICI TESPİH BAKIM SPREYİ Besleyici ve parlatıcı tespih bakım spreyi, eşsiz formülü ile hem günlük kullanım hem de koleksiyonluk tespihler için özel olarak üretilmiştir. Kehribar, Katalin, Bakalit, Hayvansal ve Ağaç tüm tespih ürünlerinde rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca içeriğinde ki doğal fresh kokusu ile tespihlerin üzerinde oluşan kötü kokuları giderici özelliğe sahiptir. . Ürününün başlıca özellikleri
  • 1- Tespihin kullanım ömrünü ciddi oranda uzatır ve iyileştirir. 2- Tespihin üzerinde görülemeyecek kadar küçük olan deliklere bile nüfus ederek tüm boşlukları doldurma yapar ve habbeleri içeriğinde ki eşsiz formülü sayesinde komple sardığı için el cilasından çıkmış gibi bir parlaklığa ulaşır. 3- Elde kesinlikle rahatsız edici bir yağlanma hissi bırakmaz. 4- Tespihin çekimini inanılmaz rahatlatır ve çekim sırasında çok daha tok bir ses almanızı sağlar. 5- Tespihin üzerinde tozlanma ve kirlenmeyi uzun süre önler. 6- İp ömrünü çok ciddi uzatır. Özellikle çok hızlı ip kesen tespih ürünlerinde size çok ciddi kolaylık sağlayacaktır. 7- Kutuların yanında gönderdiğimiz ekstra püskürtme çubukları sayesinde habbe deliklerinin içine nüfus eder ve ekstra şeffaflık ve parlaklık kazandırır. 8- 1 Kutu 200 ml BÖRFH Tespih Bakım Spreyi ile ortalama tüketimde 75 tespih bakımı yapılabilir. Not: Tüm tesbih gruplarında uzun kullanımda ve kısa kullanımda hiç bir yan etkisine rastlanmadı.
Teknik dökümanları inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.